Volné pracovní místo  Operátor výroby v automobilovém průmyslu - nástupní mzda 33 000 Kč a náborový přísp. 5 000 Kč

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 31 000–33 000 Kč / měsíc

Výroba komponentů do automobilů - slévárenské prostředí, výroba převodovek, bloky motorů, hlavy válců.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • předchozí zkušenosti z výrobního prostředí
  • znalost kvality
  • schopnost pracovat v kolektivu

Náplň práce:

  • obsluha strojního zařízení a automatické linky
  • zpracování forem a hliníku
  • manuální opracování výrobku
  • kontrola kvality
  • vedení výrobní dokumentace (prostoje, výroba, kvalita)
  • manipulace s výrobky
  • 12ti hodinové směny

Nabízíme:

  • nástupní plat 33 000
  • náborový příspěvek 5 000
  • 12ti hodinové směny, nepřetržitý provoz
  • smlouvu na HPP
  • dovolená 4 týdny
  • možnost záloh
  • příspěvek na dopravu (Most, Chomutov, Litvínov, Žatec, Louny)
  • stravenky v hodnotě 150 Kč

Máte zájem o nabídku Operátor výroby v automobilovém průmyslu - nástupní mzda 33 000 Kč a náborový přísp. 5 000 Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Iveta Koordinátor z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor výroby v automobilovém průmyslu - nástupní mzda 33 000 Kč a náborový přísp. 5 000 Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.